Новини

Вже незабаром...

Дитячій табір «Крик Карася» на живописному березі р. Десна.

За час перебування у таборі діти проходять загальний курс оздоровлення – від масажу до лікувальних йодованих ванн та походів з вожатим Миколою за морозивом і холодним квасом пивом. Також щодня п’ють трав’яні чаї коктейлі та настоянки молоко.

Піклуються працівники закладу і про здорове та збалансоване харчування відпочиваючих. Начальники відділу логістики Валерій Андрійович і Василь Станіславович неодноразово повторювали, що економити на харчуванні для дітей – проти їх правил, щодня вони забезпечують табір свіжими фруктами і холодним морозивом пивом. Тому у їдальні табору «Крик Карася» завжди смачно пахне свіжоспеченими судаками, окунями та іншими добрими стравами. Зі слів шеф-кухаря Олексія найулюбленішими стравами для дітей є борщ, або юшка з рибою із грінками та шашлики.

Увесь час відпочинку дітей розписаний просто щохвилинно – починаючи із поправки здоров’я ранкової гімнастики о шостій ранку, закінчуючи іграми та п'яними дебошами дискотекою близько десятої вечора, звичайно ж, з перервою на денний сон – неохочі школяри готують вечерю, та добувають їжу. Постійно із дітлахами займаються вихователі та вожаті. В таборі є постійна точка доступу до Wi-Fi (за окрему плату). Директор Наталія розповіла, що відбір вихователів і вожатих проводить особисто. І вже з другого дня знає, хто із них працюватиме із дітьми, а кому пора виписати догану і залишити без зарплати.

Вожаті табору не лише слідкують за дисципліною та порядком у будиночках, а й займаються усім дозвіллям дітей. На кожну зміну у них розписані різноманітні заходи – від загінних до загальнотабірних. Найулюбленішими святами, за словами дітей і вожатих, є «Збудуй житло і кухню», «Викопай туалет», «Холодильник», «Лісоруб» конкурси красуні та красеня і, звичайно ж, «День Нептуна», який проводять безпосередньо в річці Десна під керівніцтвом тренера з плавання Чінгіса Борисовича.

В таборі передбачені батьківські дні, з можливістю переночувати в нашому таборі (за додаткову плату 0,5 в день + 400 грн.). Дні для відвідування з п’ятниця, субота та неділя.

Загалом табір «Крик Карася» – це одна величезна родина зі своїми розвагами, стилем та устроєм життя і відпочинку, дозвіллям та покараннями. Враження ж самих дітей від відпочинку різні і неоднозначні – комусь не вистачає батута посеред табору, хтось хотів би продовжити дискотеку на пару годин, але, те, що сюди хочеться їхати і відпочивати – відповідали усі однозначно!

Вартість зміни 4000 грн./ 10 днів.!

  • Кума Наталія
  • Директор табору «Крик Карася»

Місце табору

Шеф-кухар Олексій і вожатий Микола

інструктор з плавання Начальник відділу логістики Валерій Андрійович і тренер з плавання Начальник відділу логістики Василь Станіславович з шеф кухарем Олексієм табір "Крик Карася"